| serin94 a întrebat:

Ma-m despartit de prietenul meu in februarie din cauza ca trecea pe langa mine nici nu ma baga in seama sau ma intreba "ce faci ma"si asta timp de 2 saptamani"panla urma i-am zis ca nu mia vreau sa fiu cu el pentru ca se poarta asa dar nu stiu oare ma gresit? el a fost cu o colega si eu cu un alt baiat.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este bine ca te-ai despartit, de unul care nu are nici minime maniere, care vorbeste cu "ma" cu o fata!

6 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Fii femeie, asta este sfatul meu, tine capul sus. Nu meriti sa fii tratata ca un gunoi, acel prieten nu se poate numi barbat. Nu merita nici-o sansa, oricat de mult mai tii tu acum la el, ai sa vezi in timp, ca ai luat cea mai buna decizie sa il lasi in urma.

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca ai facut bine, daca ai erai intr-adevar prietena nu se comporta asa cu tine, vb frumos, cred ca ai procedat corect.Stai linistita nici nu cred ca ai pare rau ca nu mai esti cu el sigur are alta prietena, asa ca tu asteapta pana vei intalni persoana care sa te faca fericita si sa te merite.Comportamentul intr-o relatie este cel mai important, se spune"respecta ca sa fii respectat". Bafta.

| mariazet45 a răspuns:

Ai gresit ca ai crezut ca ai prieten, un prieten te baga in seama, nu trecepe laga tine fara sa vorbeasca cu tine.

| cribus a răspuns:

A fost prietenul tau si nu te baga in seama? si daca te impaci cu el se v-a schimba? eu cred ca nu

| otypa a răspuns:

Ai facut foarte bine.chiar daca il mai vezi si iti spune ceva ar fi bine sa nu-i spui nici macar ceau. fa-te ca nu il vezi, asa persoane nu merite nici buna ziua.

| serin94 explică:

Da dar acum s-a despartit de aceea fata si la intrebare o prietena daca mai tine la mine si a zis ca da... ce sa fac?