| Cristinel_Andrei_1995 a întrebat:

Ma numesc Andrei cristinel si nu am pina acum prietene sint un tip timid cum fac sa cuceresc si eu o fata

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tipii timizi nu au cum sa cucereasca o fata, indiferent cum se numesc ei.

| tsunami11 a răspuns:

Cam asa eram si eu dar cind eram mai mic eu credeam ca daca printre prieteni fete altii ma vor considera un feteleu (ceva de genu ista). Insa pe urma am realizat ca mai bine prieteni numai fete decit niciuna asa ca nu mai fi timid si prinde curaj.

| Andreea2013 a răspuns:

Fii tu insuti!

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Cauta pe net cum sa cuceresti o fata ia-ti curaj si invita o fata!

| crish98 a răspuns:

Vorbeste cu fata pe care o placi...

| florentinatina a răspuns:

Pai... cam complicat. punete pe o fata. adica o fata care o placi mult mult. explica-i toata faza ta, in care ii explici ca esti timid si ai vrea sa va imprieteniti. dupa ceva timp fa-ti curaj si invit-o in oras, iar restul merge de la sine