| olteanaidalucretia a întrebat:

Ma parinti mei nu vor sa imi tina ziua stie cineva cum sa ii coniving? daca nu o sa stau singura in casa si atat! s-au ma duc la bunica ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| heLLbound a răspuns:

Pai prima data intreaba-i care este motivul pentru care ei nu vreau sa iti tina ziua. Apoi o sa stii mai exact care e problema si cum sa o rezolvi.
Ceao

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Musique are dreptate baaa

| Musique a răspuns:

Ce? Să stai naibi în casă,şi să înveţi că ''sau'' se scrie atunci când se poate înlocuii cu 'ori' în contextul respectiv,iar ''s-au'' este exact pe dos,neputând să se înlocuiască cu 'ori'
Ce naiba, învaţa regulile gramaticale, poate de aceea nu-ţi ţin părinţi ziua.