| Sandu_Razvan_1995 a întrebat:

Ma pliptisesc ce pot sa fac? Am calculator OK si nu am animale? Raspundeti.

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Sant multi in situatia ta,internetul,lipsurile,Romania asta de **** ca nu ai unde iesi sa te distezi, lipsa banilor, mentalitatea romanului la care o discutie intre doi prieteni e unu foarte superior si le stie pe toate, sant fapte care te fac sa te retragi, ascunzi acolo unde apare plictiseala.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pui mana si inveti la obiectele scolare si nu mai ai timp liber deloc.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poti sa iesi in oras sa te plimbi.