| LiliLil20004 a întrebat:

Mă știu cu un băiat de 7 ani el e prietenul meu cel mai bun iar eu sunt prietena lui cea mai buna ne am gândit să intrăm într o relație cînd și prieteni eu am 21 de ani. Credeți că ar fi ok să avem o relație de cuplu fiind cei mai buni prieteni?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar voi stiti, de ce ar conta pentru voi parerea cuiva strain?

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Cipi1212 a răspuns:

Relatia de cuplu ar strica relatia de prietenie.

| Cinic a răspuns:

Cele mai reusite relatii sunt cele in care partenerii au fost buni prieteni in prealabil. Uita-te pe statistici. Sunt cele mai durabile relatii.