| BarbieDoll_5756 a întrebat:

Maine este ziua fratelui meu.si implineste 16 ani.i.am cumparat cadou, ii fac o petrrecere surpriza la clubul lui favorit. infine dar vreau un status frumos sa il pun la messenger. si habar nu am.

vreau un status din care sa reiese ca e ziua lui`.
.
va multumesc mult!
.
dau fundita! love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| campanario a răspuns:

Salut. Vai ce frumos gest din partea ta! Pai poti sa scrii simplu " la multi ani frate draga/ Seara asta o facem lata / Doar odata in an e ziua ta! " Un pupic mare de la mine pentru gestul care il faci :*

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

La multi ani! big grin

Ma gandesc ca nu vei sta maine prea mult pe messenger, daca iti vei petrece timpul cu el, asa ca statusul nu prea conteaza in comparatie cu toate surprizele pe care i le-ai pregatit. Incearca ceva simplu, gen: La multi ani, bro / fratello.sau oricum altfel ii spui tu. Nu cred ca va sta nimeni sa urmareasca statusul, important e sa va simtiti voi bine. big grin

| BlueByMe a răspuns:

Pai...nu vrei sa scrii directbig grin:
,, la multzy anyyyyyy frathelo'o:***sa trayeshty 1000000 d any d aici ynkoloo; x:X happy day:*''
asta in limbaj de mess...big grin
baftabig grin

| roxanau a răspuns:

Foarte frumos ce i-aipregatit. Poti sa scrii "Cu drag de la sora ta milioane de pupici de ziua ta"!