| Ionela899000 a întrebat:

M-am căsătorit recent cu sotul meu, el are o fetiță din alta relaţie care e la el. Din cauza asta parinţio mei nu-l prea plac, fetita lui are 2 ani, eu îl iubesc mult şi pe el şi pe fata lui însa părinții mei îmi zic ca el nu e potrivit pentru mine pentru ca are copil.Cum să îi fac sa înţeleaga ca eu îl iubesc pe el si pe fetiţa lui?

1 răspuns:
| Miruna333 a răspuns:

Te-ai casatorit cu el, cum altfel sa ii arati iubirea? Clar ca stie ca il iubesti. Iar cu parintii, nu ii lasa sa comenteze ce vor. Cand taci ii permiti prostului sa devina nesimtit. Nu lasa ca alte persoane sa se bage in viata ta, niciodata