| IoanaValentina349 a întrebat:

M-am împacat cu fostul meu sot, sunt de 3 ani divorţata de el si fata noastra are 3 ani. El m-a parasit cand a aflat ca sunt însărcinată, nu era pregatit sa fie tata. acum s-a mutat la mine si m-a cerut din nou de soţie, am acceptat si vreau sa întreb.Credeţi ca se va schimba? Oare am facut bine ca l-am iertat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un om nu se va schimba niciodata!

| Cinic a răspuns:

Tot ce pot sa iti spun este ca ma oftic cand vad astfel de postari. Eu imi doresc sa imi fac o familie si nu am cu cine. Altii isi parasesc nevestele gravide si sunt primiti cu bratele deschise inapoi. Altele sunt batute si maltratate si intreaba pe TPU daca sa-i ierte. Ma ia un pic depresia cand vad astfel de postari. Ma face sa ma intreb daca nu cumva sunt blestemat sau viata in general se bazeaza pe noroc chior. Iti doresc bafta. Si o familie fericita.