| Iulia270007 a întrebat:

M-am împăcat cu iubitul meu care e logodnicul meu de 2 ani, relația noastră a început acum 5 ani.Cum ne putem reconstrui relația?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa ne anunti si pe noi cand va despartiti iar.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ai mai divortat daca il vrei inapoi, ai facut s(e)x cu el de cand s-a intors la tine?

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o relalatie care s-a rupt odata nu va functiona, fiindca omul nu se schimba, doar se preface, curand in viitor tot acolo se va ajunge si seva produce despartirea, fiind doar o chestie de timp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă întrebi pe TPU cum sa repari relația ei clar că nu o să meargă

| Cipi1212 a răspuns:

Depinde.