| DanaDaniela2222 a întrebat:

Mam împacat cu sotul meu noi am vrut sa divorţăm însa neam împăcat eu sunt însărcinată cu alt barbat pentru ca eu şi sotul meu am fost desparţiţi o luna sotul meu stie de sarcina si ca nu sunt cu el însărcinată si a zis ca va recunoaste el copilul ca fiind a lui pentru ca tatal adevarat al copilului nu vrea copilul. Credeţi ca sotul meu a facut bine ca m-a iertat? Ce pot face ca eu si cu el sa ne reparam relatia?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alta zi, alt cont, aceleași întrebări fără sens.

| Violleta2022 a răspuns:

Oare nu te-ai plictisit sa inventezi zilnic alta minciuna?

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Nu mai ai ce sa mai repari, pentru ca tu in realitate nu-l iubesti pe sotul tau daca la o luna dupa despartire te-ai dus in patul altui barbat si ai ramas insarcinata cu el, pacat de sotul tau, ar merita o femeie care sa nu-i faca asta.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Apropo, alt troll obosit