| Irinairyna43 a întrebat:

Mam împăcat cu soțul meu suntem încă căsătoriți nu am divorțat el a zis ca să mergem în vacanță amândoi acum că neam împăcat eu am 23 de ani avem o fetiță care are aproape 3 luni și dacă merg cu el în vacanță nu cred ca e ok fata find încă micuță. Credeți ca e ok sa mergem în vacanță amândoi fata find mică? De lăsat am avea cu cine sa o lăsăm o lasam cu părinți mei dacă mergem

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ar fi ok dacă o alăptezi, avand 3 luni. Tu știi mai bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu e ok. Da nu e copilul meu asa ca voi faceti ce vreti

| Miruna333 a răspuns:

Ai nevoie de timp pentru tine! Normal ca este ok. Du-te fara problemele si relaxeaza-te. Sa stai lipita de copil nu iti aduce niciun bine, ajungi trista, fara hobby-uri, inchisa in casa si dependenta de copil.
Inainte sa fii mama, esti femeie, ai viata ta.

| iliiiinca a răspuns:

Da, nu te inchide in casa daca ai copil. Daca mama este fericita, si copilul este.