| Irinairyna43 a întrebat:

Mam mutat din nou la părinți mei tata a recunoscut ca a greșit ca nu ma primit de la început acasă după ce am plecat de la soțul meu care era violent am 23 de ani și o fată de 2 luni. Credeți că tata chiar s-a schimbat sau e așa că să îi dau bani? pentru ca mi-a cerut niște bănuți

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oamenii nu se schimba niciodata!

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă ți-a cerut bani nu știu dacă s-a schimbat.

| andreierdna91 a răspuns:

Cu siguranta nu s-a schimbat. Vrea doar banii de la tine.
Daca el nu a vrut sa te primeasca in momentul in care tu ai plecat de la un sot violent... asta spune multe despre caracterul lui si despre capacitatea lui intelectuala. (Si partea trista e ca este vorba chiar de fata lui... nici nu vreau sa ma gandesc ce gandire are despre femei la modul general) [Voteaza cu un anumit partid #metalpretiosgalben?]