| Malina67 a întrebat:

Mam mutat la parinţi mei am plecat de la soţul meu pentru ca era violent acum stau la parinţi mei momentan dar fratui meu nu îi convine ca m-am mutat şi eu înapoi acasa de asta el mereu comenteaza eu am 24 de ani el are 17 ani dar comenteaza şi le zice parinţilor sa ma dea afara.Ce sa fac în acceasta situaţie?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte corect asa, sa-ti iei valiza si te muti singura cu chirie, fiindca nu ai ascultat niciodata de parintii tai si nu au vreo obligatie sa te mai intretina la 24 de ani.

| Cipi1212 a răspuns:

Fratele tău ar fi trebuit să fie alaturi de tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trimite l pe el o saptamana sa stea cu ala poate il bate si pe el.