| RalucaRaluca567 a întrebat:

Mam mutat la tatăl fetiței mele am 18 ani fata are 10 luni aproape 11 luni doar ca el a început sa ma lovească din nou cum făcea înainte ma lovește zilnic și nu am unde să merg.Ce pot face în situația asta?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu te-ai mutat la maică-ta, asa cum scriai in altă intrebare? Il stiai ce fel se comportă cu tine.

| adam7 a răspuns:

Mută-te înapoi și taie orice legătură cu el.
Cere pensie alimentară ca e obligat să îți plătească.
După un timp o să-ți dai seama ca ai făcut cea mai bună alegere din viață pentru tine și copil