| anonim_4396 a întrebat:

Mama e îngrijorată că de pe 1 iunie lucrez în fiecare zi.
Cum s-o calmez dacă se mai agită?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai demisia

| ioana748 a răspuns:

Ii spui ca nu o sa lucrezi mereu asa. Ca la un moment dat o sa ti iei si liber.
Si asa sa si facihappy

| MistarGoGu a răspuns:

Da unde lucrezi boss? În garda prezidențială la SPP? IL păzești pe Klaus de teroriști? Ce faci tu asa periculos?

| anonim_4396 explică (pentru MistarGoGu):

Lucrez ca agent de pază. Nu înțeleg de ce se îngrijorează. Mie chiar îmi convine că fac multe ture, mai mulți bani.

| MistarGoGu a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde și unde ca agent! În oraș la vreun magazin sau pe un câmp la fabrica unde mai sar teroriștii gardul și fura?
Asa sunt mamele! Și director de multinațională dacă erai tot se îngrijora ca muncești prea mult!

| milliongirl a răspuns (pentru MistarGoGu):

Sigur nu se ingrijoreaza de ziua de 1 iunie si faptul ca pe tine te tot cheama? indiferent de riscul muncii?

| anonim_4396 explică (pentru milliongirl):

Nu e nimic riscant.