| Estera4798 a întrebat:

Mama e plecata la munca în străinătate eu nu am tata pentru ca a decedat am 16 ani eu stau cu mătușa sora mamei noi amândouă nu ne înțelegem deloc ne certam uneori dar ne și împăcat nu îmi place ca ma cearta.Ce sa fac în legătură cu asta? Cum sa ma înțeleg mai bine cu ea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum o luna aveai 17 ani... acum ai 16 ani, wow...
Cum naiba ai facut sa reversezi varsta? :))

Noroc cu formul asta ca are arhiva si pastreaza toate declaratiile oamneilor, chiar si ale amincinoase :

"în 19 Iulie | Estera4798 a întrebat:
Bună, dimineața utilizatori.Eu am 17 ani și locuiesc cu mătușa mea de 3 ani pentru ca mama e la munca în străinătate pe mine m-a crescut mama singura pentru ca tata a decedat înecat la 5 zile după ce eu m-am născut și cât ea e plecată stau la matușa mea la sora ei.Eu cu mătușa mea avem o relație bună chiar dacă uneori ne mai certam..."

https://www.tpu.ro/......natate-pe/

| Estera4798 explică (pentru Violleta2022):

17 am am scris 16 din greșeală pentru ca telefonul meu are probleme cu tastatura