| Mona967890 a întrebat:

Mama m-a parasit cand aveam 3 luni, a plecat la amant, eu am ramas cu tati. Ea acum a venit înapoi, eu am 16 ani si a zis sa o iert si tata a iertat-o si s-a mutat la noi. Aseara am întârziat 20 de minute, tata nu a zis nimic pentru ca l-am sunat si i-am zis dar ea m-a certat.Vi se pare normal sa se bagea ea acum dupa ce ca nu m-a crescut ea doar tata singur?

3 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Nu, nu mi-se parea normal ca ia sa te certe daca nu sa implicat in viata ta pana acum.

| Cinic a răspuns:

Of am inteles gresit intrebarea. Imi cer scuze! Maica-ta este cea care a fost plecata la amant, nu tu! Iarta-ma, te rog frumos! Si raspunsul este: Nu, maica-ta nu are voie sa te certe din moment ce te-a parasit. In loc sa aiba grija de tine s-a dus cu amantul.

| Shattergrim54 a răspuns:

Mama ta nu are dreptul să te certe având în vedere că nu a fost alături de tine până acum.