| giulyka a întrebat:

Mama mea vrea sa ma omoare ce sa fac ca so calmez?

14 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

O mamă nu are cum să-şi omoare copilul. Asta e doar o simplă ameninţare dar nu are valore. Dacă ai făcut ceva rău, ar fi bine să te duci să-i ceri scuze. şi să îi spui că numai în felu ăsta o calmezi. Baftă

| mona a răspuns:

Da ce ai facut de vrea sa te omoare? stai linistita ca nu vei pati nimic

| Yourtruelove a răspuns:

Cum puteti fii asa de inconstienti sa-i spuneti sa se sinucida, sau sa o loveasca pe mama ei?! Draga giulyka, mama ta spune asta doar pentru ca e nervoasa.tu nu trebuie sa ii raspunzi urat, sa nu te uiti la ea, si sa nu-i stai in drum.stai linistita, mama ta nu vorbeste serios, sunt vorbe la nervi, crede-ma...nici o mama nu-i vrea raul copilului sau, tu trebuie sa fii constienta de acest lucru si sa incerci sa nu o mai enervezi asa tare laughing desi mama ta nu ar trebui sa zica asta nici in gluma straight face
Sper ca te-am ajutat :*
Funda?happy

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Cred ca exagerezi. Daca spune ca 'mai bine te omor' sau 'imi vine sa te omor' sau 'eu te'am facut eu te omor' astea is chestii pe care unele mame, care au nervi le spun. Mama ta nu vrea sa te omoarelaughing. Dar las'o in pace daca vorbeste las'o sa vorbeasca, nu ii sta in drum, stai mai bine la tine in camera sau undeva unde sa nu te vada ca sa se calmeze. kiss

| coliflor a răspuns:

Cred ca e o gluma, nu? sau mai bine zis asa ceva nu se spune nici in gluma.

| Bezea a răspuns:

Te sinucizi.

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Ar trebui sa o duci la un psiholog, ...sau un psihiatru worried

| JusTMeEmmY a răspuns:

Suna la 112 sau dai o palma si zii:Femeie lasa-ma sa traieschee hee

| MariaMarya85 a răspuns:

Nuuuu! Si mie mai imi zice asa dar imi zice doar de nervi. De exemplu mi-a mai zis-o la vreo 6-7 ani si acum am aproape 10 si tot n-am patit nimic.

| PTL a răspuns:

Du-te la un neam, si spune acolo, doamne fereste, Fugi repede.

| MinHee a răspuns:

De cate ori numi zice mama asa pffflaughing si incerca sa deea in mine si chestii deaste da so invatat ca daca maai da in mine si ma enerveaza eu intor inapoi fie ca e mama daca ma starneste o cumintesc (bine asta dor daca sun dinainte nervoasa si ma mai starneste si ea) deci sfatul meu nu mai lua in serios tot ce zic parinti la nervi si daca isi pune planu in actiue fie ca e maicata trasnesteo sai revina mintile in cap

| anndra56 a răspuns:

Dar de ce vrea sa te omoare?:o

| lolthisisme a răspuns:

Parintii mai zic si ei asa...in vorba...Stii,nu e nimic serios. Poate e unpic nervoasa si ii mai scapa cateva vorbe

| dennisbubu2001 a răspuns:

Salut giulyka! Pai depinde ce ai facut de vrea sa te omoare?