| GigelETare123 a întrebat:

Mătușa mea mă cam enervează, dar nu pot să stau nici măcar o zi fără să o sun să văd ce mai face.
Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Pentru că este mătușa ta.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca esti imatur.

| ioana748 a răspuns:

Posibil esti dependent de acea toxicitate.
Dar cu exercitiu, incet, incet, cu voința, reusesti sa o suni mai rar.

Răspuns utilizator avertizat
| LisaJulie a răspuns:

Poate ar trebui sa vorbești mai mult cu oamenii față in față in loc sa îi sun sau sa le dai mesaj sau sa vorbești cu ei pe social media! Și nu doar cu o singura persoana

| Miruna333 a răspuns:

Esti dependent de matusa. Lucru care nu este ok. Daca nu te trateaza ok, sari pentru sentimentele pentru ea, conteaza cum esti tratat, nu ce simti pentru o persoana. O poti iubi pana la cer si ea sa se comporte urat, asta nu este o relatie sanatoasa. Si eu tineam foarte mult la matusa mea dar mi-a gresit prea mult, asa ca am eliminat-o din viata mea.

| Modzilian a răspuns:

Pentru ca nu te enerveaza cu adevarat. Te alinti tu.
Bine faci ca o suni.