| anmardany a întrebat:

Mdea, revin din nou in forta happy

De sambata in o luna am ball-ul bobocilor big grin... As vrea sa invit o fata dar nu prea stiu cum sa ii atrag atentia catre mine, e o fata linistita, cu simtul umorului... destul de simpatica. Ce gesturi ar trebui sa fac? Cadouri? Ce fel? etc. (FETE - Ce ati vrea voi de la un baiat sa va spuna ca sa picati in vise? happy
App : Cum ar trebui sa ma imbrac? mai de strada? adica blugi si camasa? sau trening sau blugi si tricou? nu prea am idei thinking

Merci :*

Răspuns Câştigător
| Candace a răspuns:

Traning?!laughing sigur, daca i te imbraci ca un apas cred ca nici nu vrea sa mai auda de tine... uite mai.eu cred ca trebuie sa o iei incet, prima oara intreab-o ceva legat de scoala, apoi fa-i un compliment dragut, ofera-te sa o conduci acasa si sa nu incepi niciodata cu prostii d'alea gen 'am nevoie de o harta ca m-am pierdut in ochii tai". (nu ai spus daca e de la tine din clasa). daca mai vrei sfaturi lasa-mi un mesaj. multa bafta!

| anmardany explică (pentru Candace):

Imi poti lasa id-ul tau? nu pot da mesaj thinking

6 răspunsuri:
| Candace a răspuns:

Sigur! violet_chipmunk01@yahoo.com

| bunny112 a răspuns:

Cel mai simplu e sa fii direct si fara ocolisuri, cred ca asta ar aprecia fata la tine.iar referitor la imbracaminte cred ca blugi si tricou ori camasa.succes

| TechnoCocktail a răspuns:

Frate pe bune? trening la Balul Bobocilor? OK deci s-o luam cu imbracamintea,incearca sa iei o camasa cu maneci lungi pe care sa le ridici,pantaloni usor eleganti,nu blugi dar nici de stofa,si niste mocasini care sa se asorteze cu camasa, un lantic pe sub camasa care sa se vada doar putin, ca doar nu esti cocalar...winkingin legatura cu fata ia-o usor fa-i complimente pana ajungi unde vreiwinking

| anmardany2 a răspuns:

Asa deci, 1 eu sunt constiinta ta si iti spun sa ti-o scoti in public si toate fetele vor veni la tine.

| anmardany2 a răspuns:

Aaaaa