| dragos_6963 a întrebat:

Mea am hotarat sa ne incepem viata sexuala eu am 17 si ea tot atatbig grinda am auzit ca prima oara i naspa si ca existe riscuri sa nu o poti penetra si din astea.va rog spuneti-mi ce sa fac sa fiu 100% excitat si sa o penetrez si sa fie perfect? va rog ajutatiima sa stiu cum sa fac prima oara mai vb.cat mai multe raspunsuri? va rog? multumesc anticipat! spuneti-mi cum sa fie perfect pentru amandoi?tongue

4 răspunsuri:
| dragos_6963 explică:

Eu si prietena mea:d...scuzati ca nu am scris binesad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima condiţie e să nu îţi faci probleme big grin. Lasă-te în voia sentimentelor şi dorinţei, chestiile astea nu se învaţă de la alţii.

| danbnz a răspuns:

Perfect de prima data? Hm...
"iuefo" ti-a dat raspunsul corect

| MisterTotal a răspuns:

Eu zic ca ati ales momentul potrivit pentru a va incepe viata sexuala. Nu te mai documenta din carti si de pe internet. Pur si simplu lasa prada sentimentelor din momentul respectiv. Puarta-te foarte frumos cu ea. Aveti grija sa nu uitati mijloacele contraceptive. Bafta multa!