| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Mi-a acceptat o fata pe care o plac cererea pe Facebook, dar nu stiu ce sa vb cu ea prin mesaje pentru început?
Va rog spuneti-mi ce as putea sa vb cu ea pentru inceput pentru ca nu am idei.
P.S. Mentionez ca nu o cunosc deloc pe fata.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, invit-o la o cafea sau prajitura in oras si vorbesti cu ea fata in fata!

| Cinic a răspuns:

Bună, ce faci?! Eu sunt cutărescu si de acolo bla bla, bla. Daca se simte atrasa de tine, indiferent de cât de timid si introvertit esti, va face tot posibilul sa va combinați. Dar daca nu se simte atrasa de tine, poți sa ai absolut totul în comun cu ea si sa fii amuzant and stuff, degeaba! Nu este nici o filozofie sau vreun patern de urmat. Succes!

| Levi123 a răspuns:

Pai studiaza profilul ei prima data si vezi cam ce gasesti pe acolo, daca gasesti ceva in comun, poti sa vorbesti despre asta.

| Frank51 a răspuns:

Primul pas ar fi să nu mai stai așa ca un cățeluș și să începi să vorbești frate că vorba și socializarea e gratis, nu te mănâncă nimeni. Nu te mai gândi asa mult la strategii și mai știu eu ce, faci overthinking cum fac majoritatea femeilor. Treaba bărbaților este să aibă destul testosteron astfel încât orice ar zice să fie ok pentru că e zis cu încredere. Acum sper că înțelegi ce zic, nu trebuie să o iei motamo, să nu te apuci să înjuri sau mai știu eu.