| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spus ca ma place,
insa este foarte timid!
Astazi prietena mea a ramas la olimpiada de fizica, el avand 6 ore. au iesit amandoi, a condus-o cam 2 statii pe jos, din cate am auzit de la ea si a pupat-o pe obraz! Eu?! aaa sunt aia care "sunt placuta" dar lasata pe-afara! Frate' nu inteleg! auzi te plac dar nu vrea sa fiu cu tine ca dupa aia ne certam! Eu il ador:X. Insa... straight face in pauze nu mai stie ce e aia sa iesi afara, nici nu l-am mai vazut! Dimineata cand vine vorba sa ne intalnim mai devreme, vin toti straight face baai copiii aia vin de la ora aia de la scoala d'oh! Gata, pleaca cu baietii. Numai... straight face Au fost doar miercurea trecuta si joia trecuta. ATAT! restul' doar am fre*at >sad. deci am nervi! nu stiu cum sa ii zic. maine dimineata daca intra pe Yahoo, ii zic! Nu se mai poate.
Sa imi zica, vreau sau nu! Gurita sigur are... straight face E timid dar totusi de gasca, deci nu stiu e superb, insa complicat baiat! pfff...
ce sa va mai zic, sfaturi. na, altceva le am pe toate :-

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu il placi sau esti doar ranita in orgoliu ca nu te baga suficient in seama? Vezi ca astea doua sunt incompatibile. daca il adori, asa cum zici, vrei sa-i fie lui in primul rand bine. Daca nu, ce rost mai are tot circul?

| Paul_5456 a răspuns:

Lasa messsu! Lasati messu! Messu e doar pentru cei care ''agata'' si sunt foarte ''frumy''
Bai, intr. o zi cand esti mai convinsa, aranjeaza. te mai bine, si cheama. l din priviri si cu farmecu vostru (pe mine mereu ma atrage) sau daca el chiar e cum zici tu, atunci treci printr. o pauza pe langa el si ii zici mai in soapta sa vina dupa tine, si daca el e timid, macar tu sa ai tupeul necesar si pentru el... Si ii spui in mare parte ce ne.ai spus si noua aici.
P. S: imi plac exclamatiile talehee hee
Succes!

| cristianorudi7 a răspuns:

Offf ce sa te mai faci tu, mai sunt si alti baieti... sau fete, depinde

| RappK a răspuns:

Indiferenta ucide! raspunde`i cu aceeasi moneda.Sau da`o pe sentimente cu el si daca te place o sa faca si el la fel.asa sa nu mai pierdeti timpu aiurea cu copilariihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Brigaela.
Il plac foarte mult! Stiu ca i-ar fi bine daca am fi impreuna, pentru ca vad in ochii lui ca asta vrea! Dar ii e frica, cred ca trebuie sa fiu eu mai cu atitudine vorba lui @rox13.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasoala poveste. http://scurt.eu/76

| rox13 a răspuns:

Bunaaa.Chiar ca e complaicat. I-a atitudine!winking

| 1234567891011121314 a răspuns:

Mai intiii vezi daca te place daca nu nu-ti rani sufletul