| Oana12oana a întrebat:

Mi-am prins soţul cu menajera, avem menajera pentru ca eu nu prea pot să fac curat în fiecare zi fiind la muncă şi vine de 2 ori pe saptamana menajera. Soţul meu a ajuns acasa mai devreme apoi am ajuns şi eu şi l-am gasit sărutându-se cu menajera. Când am intrat pe uşă în momentul ăla mi s-a făcut rău şi am început să plâng, ei au zis ca nu s-au sărutat şi ca ea îi închidea"cămaşa soţului meu".Ce pot face? Ce sfaturi aveţi pentru mine?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam multe probleme ai in familie.
Socrul te hartuieste sexual.
Sotul se saruta cu menajera.

| Violleta2022 a răspuns:

Da menajera afara si pune-ti sotul sa faca curat in casa, daca tu nu poti sau nu vrei.
In felul asta nu mai risti nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Divort și neapărat o casa mai mică sa nu mai ai nevoie de menajera

| VoidEternal a răspuns:

Inca o zi, inca un troll...

Mai lasă pornoacele bro.

| ioana748 a răspuns:

Daca ai menajera inseamna ca poti fi o femeie independenta si asta i minunat.
Divort direct si nu mai plange ca faci riduri. Vine si domnul care sa te respecte dar divorteaza de pampilici.
Toate cele bune,

| Cipi1212 a răspuns:

Să stea cu menajera. Cine știe de când timp te înșeală.

| adam7 a răspuns:

Îi închidea cămașa,, după,,?
Sau abia se dezbrăcau?
Fă ce simți!
Iartă-l și va face iar sau pune un stop și lasă timp să te lămurești și tu și el.

| Miranjacanela40 a răspuns:

Eu le-aș închide contractul la amândoi, dacă el permite ca menajera să-i închidă cămașa, pe doamna de la toaleta publica care dă hârtia igienică o lasă să îi șteargă fundulețul?‍?