| Joanabibuz a întrebat:

Mie imi place de doi baieti din clasa mea, nu stiu cum sa fac sa aleg unul dintre ei! Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| marinteodora a răspuns:

Eu zic sa alegi pe filip

| EdY_8303 a răspuns:

Alege-l pe cel cu calitatile preferate de tine la un baiat

| Teea_8938 a răspuns:

Buna...mi s-a intamplat si mie. Incearca sa vezi cine se comporta mai frumos cu tine, cine este mai grijuliu dar daca iti place fizicul baietilor nu trebuie sa il alegi pe cel mai frumos conteaza si persoana. Frndabig grin?

mira
| mira a răspuns:

Mai lasa sa treaca ceva timp ca sa te clarifici.

Răspuns utilizator avertizat
| SecretLover10 a răspuns:

EU zic sa ii intrebi pe amandoi pe rand daca te iubesc iar daca primul iti va spune simple,, te plac,, iar al doilea iti va spune,, te iubesc,, si alte complimente alege-l pe al doilea deoarece acela te iubeste cu adevarat cineva care iti spune doar ca te place nu te iubeste cu adevarat este doar o simpla atractie.Bafta!

| Doo a răspuns:

Uhh in primul rand,parerea mea este ca nu ar trebui intretinute relatii cu colegi.Din nenumarate motive.(Colegii vor rade,dupa despartire il vei vedea non-stop,nu este destul de matur,etc).
Din moment ce spui,, imi place", cred ca este doar o atractie destul de nesemnificativa.Cati ani ai?

| Optimus7 a răspuns:

Punete cu unul dintre ei. Cand te desparti te pui cu celalalt.

| raluca0306 a răspuns:

Nu are cum sa iti placa de amandoi, poate pentru unul simti ceva ce te atrage si pentru unul poate ca simti iubirelove struck
mai gandeste-te.