| ALINA46778889999 a întrebat:

Mie şi sotului meu ne plac copiii ne dorim unul însa eu nu sunt pregatita sa raman însărcinată iar el ma prseaza de ceva timp cu subiectul asta şi îmi spune mereu ca vrea un copil.Ce pot face în legătură cu asta? chiar nu sunt pregatita

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Ia si tu un copil de la o ruda/prietena si il tineti o zi la voi acasa sa vada si sotul tau ca nu e floare la ureche sa ii dai sa manance, sa il schimbi, sa il plimbi, sa il supraveghezi non stop