| numaiuna a întrebat:

Ne cunoastem de aproape o luna si suntem impreuna de o saptamana. El nu vrea sa oficializam relatia pe motiv sa nu se bage altii si sa ne desparta. Eu una nu il inteleg, desi pana la urma a acceptat sa pun pe facebook ca sunt cu el, chiar daca era nervos ca insistam pe tema asta. Va rog, intrebarea este: de ce ar vrea sa ne ascundem? DAU FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| roxana98cristiana a răspuns:

Poate pentru ca, asa cum a zis si el nu vrea ca altii sa se bage si sa va desparta, asta chiar poate fii un motiv bun. chiar am vazut multe faze in genu' ...stii cum e vorba aia? atunci cand esti singur nimeni nu te baga in seama, daar cand ai prieten toti se dau pe langa tine, de parca ar vrea sa strice tot intre voi si sa il faca pe celalalt gelos

7 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Inseamna ca ii este teama de ceva ce numai el o stie si ar fi cazul sa il intrebi de ce procedeaza asa. Daca ii place de tine ar trebui sa.ti spuna motivul pentru care se poarta asa fara sa.l mai intrebi tu. Totusi daca il intrebi de ce se poarta astfel iar el nu vrea sa.ti zica inseamna ca nu insemni prea mult pentru el, ceea ce inseamna ca nu mai are rost sa fii impreuna cu el!

Adica eu asa as proceda, mult noroc!

| SerafimHD a răspuns:

Pentru ca se pot baga intre voi anumiti"prieteni" sau pentru ca nu vrea sa fie afisat cu tine! desi cred ca e prima varianta!

| Against a răspuns:

Poate fosta lui relatie s`a terminat pentru ca s`au bagat altii si ii este firca sa nu se intample din nou.

| ImHere a răspuns:

Poate sta cu tine de mila si nu vrea sa se faca de ras cu tine.

| numaiuna explică:

Va rog sa ma ajutati...

| paulica123 a răspuns:

Pentru ca nu ar vrea sa se bage cineva intre voi. Si pentru ca tine la tine si nu ar rvea sa va despartiti sper ca ti-am fost de folos :* funda?

| Fatha_Rea_Deea_1997 a răspuns:

Poi poate ca ii e rusine cu tine thinking Si eu ma cunosc cu pr meu de vreo 5 luni si suntem de 4 impreuna si nu vrea sa afle cineva ca suntem impreuna chatterbox Eu l-am intrebat daca ii e rusine cu mine :/ Nu mi-a raspuns nimic si am considerat ca asa ehee hee