| samiZiciPompier a întrebat:

Nu am deloc succes pe aplicatiile astea sad
Pe Boo nu pot sa imi activez contul.
Pe Bumble nu am matchuri.
Tinder nu il mai pun.

Cred ca am nevoie de incurajari sad Cunoasteti povesti de succes pe aplicatiile astea?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da, am auzit că Justin Timberlake și Jessica Biel s-au cunoscut așa. Niciunul dintre ei nu-și putea găsi pe cineva, și în disperare de cauză au apelat la Tinder.

| samiZiciPompier explică (pentru johnnny123):

Perfect, pai atunci imi pun numele iustin si vad ce iese.

| Mindfulness a răspuns:

Nu ai că fetele caută bad boys, cocalarii, bombardierii, cei cu multi bani și tupeu jegos! Daca insa vrei femeie atunci s-ar putea sa se uite și la inteligență și caracter, personalitate.

| Konstantinos99 a răspuns:

Nup,mai bine cauti real, mai ales daca esti pretentios si vrei ceva serios.Si e gratis!