| 1onur a întrebat:

Nu am înțeles Niciodată! Nu am puterea să înțeleg! Dumnezeul îmi este martor!

Dece uni oamenii spun că ar fi 4 femei la un bărbat, de unde vine vorba asta? Și de ce se încurajează, susține, acceptă o așa prostie! Cine face "matematica" asta? și pe baza a ce "studii" se calculează și se ia în considerare în așa fel de le iese lor 4 femei la un bărbat, cine a conceput "statistica" asta tâmpită!

Eu consider și cred cu Adevărat că normal ar fi ca noi bărbați să avem o singură soție o singură femeie în viața noastră în sufletul! nostru în inima! noastră, minatea! noastră, Nu 4 Nu 1000.

Nui mai bine? Nui mai normal?
O singură soție? La ce folos/pentru ce mai multe? Pentru ce 4 femei?

2 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Cum adica "4 femei la un bărbat"? In ce context mai exact? Explica si tu mai clar ca altfel nu intelegi nimeni palavragelile astea.

| 1onur explică (pentru haileewatson):

Am tot auzit pe la muncă, și în cercul de "prietenii" de la colegii de muncă! Cum se amuzau întrei la pauză de masă că ar fi 4 femei la un bărbat pe lumea asta, și mai au o vorbă între ei, are balta pești,... iar apoi începe să răda între ei,...

Avem în fabrică și femei care muncesc cu noi în altă secțiune, de împachetare și unele din ele au auzit ce se vorba în pauză la masă și se uitau cu scârbă la ăsta ce vorbea în halul ăsta,.