| MariusDeejay a întrebat:

Nu este fata fara prieten chiar toate au prieten? unde sa o caut aceea fata?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Valeiii, ce exprimare ai. Lasa fetili, ia zi tu, vrei un os?

| mgtow a răspuns:

Astepti pana va veni ea la tine sau o intalnesti fara sa vrei intr-o circumstanta stranie.

| monyk a răspuns:

Buna,nu are cum sa aiba toate fetele prieten,desigur ca exista si fete singure care spera sa intalneasca persoana potrivita.
Nu exista un loc anume unde sa o cauti,pur si simplu daca e sa o intalnesti,o intalnesti si mergand pana in parc,sau intr-un club,sau pana la magazin... daca vrei sa iti faci o prietena,cel mai bine e sa nu stai inchis in casa sperand sa vina la tine o fata singura si dornica,ci sa iesi in diferite locuri cu prietenii,sa iesi la o terasa,la o discoteca,prin parc, in locuri unde poti intalni persoane noi, printre care nu se stie cum poti intalni o fata care sa fie pe gustul tau si sa nu aibe prieten.

| ostea a răspuns:

Eu zic ca prea tare disperi dupa asta si chiar daca nu vezi, TU singur te chinuiesti si suferi; Cu cat de mult iti doresti sa ai o prietena, cu atat de mult o sa te chinuiesti si la urma urmei observi ca nu vine, ca esti singur si pustiu.

Toate isi au rostul, pana si situatia TA; Eu zic ca ai ce sa inveti din ceea ce primesti ( stiu ca tu zici acum ca nu ai primit nimic dar NU, cu adevarat AI primit ceva si nu am sa iti zic CE anume, TU insuti o sa descoperi asta ( la timpul potrivit ).

AI INCREDERE IN TINE;
IUBESTE-TE ASA CUM ESTI;
AI RABDARE si o sa vezi cum viata ta se SCHIMBA.

Fiecare om este special in felul sau.
Numai bine.

| maryana5 a răspuns:

Ce-i al tau e pus de-o parte happy

| ZvT a răspuns:

Fa ceva deosebit si te cauta ele pe tine. Un prim pas ar fi sa invata limba materna pentru ca te exprimi ca naiba.

| ThePoet a răspuns:

Nu-i cam tarziu pentru tine, gugustiucule?

| OSCARtoons a răspuns:

Nu cred ca pui corect problema.Intrebarea ta trebuia sa sune asa : Sunt numai fete cu prieteni.Cand o sa gasesc si eu o fata pentru mine? Ei bine eu zic sa astepti toate vin de la sine.Bafta

| Nymphetamine a răspuns:

Pai in niciun caz pe TPU.

| ShowTim3 a răspuns:

1.Ia un dex smug, daca ai scris n graba se scuza
2.Matrimoniale.ro
3.Centrura
4. Poate esti prea pretentios (se intampla )

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Incearca pe un site de matrimoniale, pe TPU nu prea cred ca vei gasiwinking...

Sau poate ai intalnit deja o fata speciala care iti e amica si nu ti-ai dat seama tongue, sau vei intalnihee hee

Bafta cu gasirea unei fetehee hee