| AValentin a întrebat:

NU ESTE PENTRU MINE.
Salut, cine imi poate scrie o felicitare pentru un barbat care nu iti este chiar iubit, posibil in viitor, nu este prea tanar. Sa fie una frumoasa pentru un video cu o melodie pe fundal si poze de-ale lui si desigur pe fiecare poza cateva cuvinte din felicitarea data.
Ms

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

NU ESTE PENTRU TINE

De unde sa știm noi ce poze sunt și ce ar trebui sa scriem?
Scriem "frumusețe la mare" și poza e făcută la munte laughing
Și nu prea tânăr însemnând cat?! 50, 60?

| AValentin explică (pentru Catrice):

Dar tu cand ii dai cuiva o felicitare de ziua de nastere ii zici "{...} Poza ta de la mare. La multi ani!"?
O felicitare la general imi trebuie

| Catrice a răspuns (pentru AValentin):

Spuneai ca vrei cuvinte din felicitare pe poza...
În fine, acum ca ai spus ca e cu ocazia aniversarii, treaba e mai buna.
Poți pune niște chestii clasice "cu ocazia... îți doresc sa fii sănătos, puternic, sa ai parte de belșug..."
Poți scrie despre caracteristicile lui, ce te-a făcut să-l iei în considerare drept viitor iubit etc.
Depinde de cat de bine îl cunoști, de cat timp...

Uite aici niște chestii
https://ciao.ro/......cei-dragi/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie-i ce simti tu pentru el, nu ce simte altul.
Daca nu simti nimic pentru el incat sa ii poti scrie cateva versuri, inseamna ca nu il iubesti.
Bune proaste cum sunt, vin de la tine, si e mai important, decat sa pui versurile unui necunoscut.

| AValentin explică (pentru anonim_4396):

Nu este pentru mine happy Am precizat si mai sus.