| Draghici_Razvan_2000 a întrebat:

Nu imi gasesc ochelarii si nu stiu cum sa le spun parintilor+ca sunt pedepsit pana in august, va rog sa ma ajutati

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dă-ne adresa. Venim să-i căutăm.

| sierra1 a răspuns:

Acu vrea trei ore ai mai întrebat asta. Sau acum ai pierdut alți ochelari nu tot pe ăia?

| Lostlyric a răspuns:

Pune mâna și caută-i. În primul rând, verifică dacă nu-ți sunt pe ochi sau pe șapcă sau pe creștet, am mai văzut cazuri.
Apoi, încearcă sa verifici prin toate colțurile camerei, în șifoniere, sub pat, lângă ghiozdan, în ghiozdan, la baie. Pe podea, pe pat, pe dulapuri.

| PumpkinDoll a răspuns:

Da' ce ai facut frate de te-au pedepsit pana-n august?rolling on the floor

| Kogaion a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu a intrat in BAClaughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel09857 a răspuns:

Zi-mi tu mie cum sa niaba sa fi pedepsit pana in august? Ce parinti ai omule? In ce tara traiesti tu cu parintii tai de te pedepsesc 3 luni, mai exact ce pedeapsa? Sa stai in casa 3 luni? Eu as apela la autoritatiile in cauza... Daca ai pierdut ochelatrii aia e, se cumpara alti daca nu ii gasesti pana maine poimaine, dar pe mine ma uimesc lucurile de genu, nu le suport, mi se par foarte foarte exagerate si comuniste, insa sper ca glumeai cu pedeapsa!

| Dumitru_Mirelasimona_1971 a răspuns:

Părinții imi pare rau dar cineva a trecut pe langa minei si mi-a furat ochelari iar eu n-am putut sa il mai prind a fugit departe venise pe geam in casa

| andrea334 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ei si spune-le adevarul. Vor fi mai fericiti sa afle adevarul de la tine decat sa il afle din intamplare. Pana la urma tot o sa afle ca vrei ca nu vrei. Plus ca poate te vor ajuta sa ii gasesti sau poate chiar stiu unde i-ai pus. BAFTA!