| beatrixx a întrebat:

Nu o mai suport pe cumnata mea si vreau s-o fac sa fac sa se simta mereu prost si sa-i fie rusine de mine spuneti-mi... ce sa fac :X:X:X:

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Spune-i in fata ce te doare - este cel mai bun leac

| beatrixx explică (pentru negru30):

As vrea dar se va supara sad

| negru30 a răspuns (pentru beatrixx):

Daca se supara este problema ei - tu ti-ai facut datoria si ai spus ce te deranjeaza - daca este un om inteligent nu trebuie sa se supere - trebuie sa se duca acasa si sa se gandeasca la ceea ce tu i-ai spus - poate tu gresesti, poate ea - Dumnezeu stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai indiferenta cu ea, da-i de inteles uneori ca te cam streseaza si te plictiseste...dar fa comentarii mai subtile.Asa am facut eu cu (virgula) "cumnatica" mea si a mers! laughing