| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea merg eu cu boltul/taxiul, merg cu autobuzul, dar am o întrebare:
Care sunt șansele ca în timpul drumului să scoată un cuțit șoferul și să mă omoare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aceleasi sanse ca un client sa scoata cutitul si sa il omoare pe sofer.

| gabicoo a răspuns:

Dacă sunteți singuri în autobuz și tu te dai la el = 99, 99%.

| ioana748 a răspuns:

Toate șansele.
Sper ca iei tratamentul.
happy

| Korkodeln a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa nu-i pui mana pe picior si sa-i spui ca are niste buze foarte senzuale, asta s-ar putea sa-l excite si sa scoata "cutiu" la tine.