| A02Sniper a întrebat:

Nu stiu ce sa fac de revelion,mereu mi-am petrecut sarbatorile cu familia,si acum e deja stresant/trist pentru mine.
Prieteni buni nu am cu care sa ies prin oras.
Ce solutii aveti, avand in vedere ca sunt si putin timid.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu revelionul il fac cu juma de sticla de sampanie langa laptop asa ca nu te vaita, trage ceva pe dusca si va fi bine, am bani o duc bine in viata dar n-am prieteni laughing

| A02Sniper explică (pentru mgtow):

Mare dreptate, decat prieteni falsi, mai bine singur.

| mgtow a răspuns (pentru A02Sniper):

Si asa cand fac 26 de ani in 4 luni imi iau audi 5 cu 35000€, mor dusmanii de ciuda rolling on the floor vezi ce inseamna ca nu ai prieteni nici prietena sau gagica... iti dezvolti planurile personale. Masina scumpa si o locuinta pe masura.

| A02Sniper explică (pentru mgtow):

Si cum e sa o arzi asa ca pestele pe uscat? rolling on the floor Cel putin fara gagica.

| mgtow a răspuns (pentru A02Sniper):

Mai bine, sa fwti se poate si contra cost e mai ieftin si sigur nu e problema, cu prietena se pierd mai multi bani dupa aia te trezesti ca intr-o zi te lasa pentru altul. Asa fara ea si nici prieteni nu se duc banii in stanga si in dreapta poti sa strangi frumusel si sa zici maine vreau bmw, audi, mitsubishi sau ce mama masii o fi pentru ca iti permiti. Dupa aia un apartament daca nu ai, banca iti da credit numai servici cu contract fix sa ai. Atat timp cat traiesti intr-o tara mult mai dezvoltata si nu in Romania

| A02Sniper explică (pentru mgtow):

In Romania nu ai mari sanse sa faci ceva... daca nu te duce capu si nu ai ceva noroc e fara speranta.
Tu acum nu esti in tara?

| mgtow a răspuns (pentru A02Sniper):

Ma aflu in Spania acum, sant sofer pe tir si asta datorita parintilor altfel cine stie pe la ce firma lucram

| A02Sniper explică (pentru mgtow):

Asta aveam si eu de gand, dar auzisem ca esti tot timpul pe drum, e obositor si nu prea mai ai timp sa faci ceva.

| mgtow a răspuns (pentru A02Sniper):

Sfarsit de saptamana vin acasa, cateodata si in cursu saptamanii mai trag. Oricum am de gand sa plec pe international dar tot sfarsit de saptamana vin acasa numai ca e urat cu orarul de condus opresc mai devreme si ma scol cu noaptea in cap numai ca e salariu mai bun

| darrio2007 a răspuns:

Faci la fel ca in anii anteriori. Cu cine e mai frumos sa faci revelionul daca nu cu familia si cu prietenii. Si cum prieteni nu ai!

| vocea a răspuns:

Incearca ca in decursul anului sa iti faci prieteni cu care sa iesi, acum este greu fiindca mai e putin timp, iti urez un an nou plin de bucurie.

| BlackRose03 a răspuns:

Nu iti poti face prieteni intr-un timp atat de scurt.Petrece-ti si Revelionul asta cu familia.De acum fi mai sociabil si data viitoare va fi altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si anul asta tot asta, e naspa, dar asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa faci ceva de revelion? Baga-ti un film, e doar o alta zi/seara.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Film si sampania sa fie. Nu am chef sa obosesc pe la vreun chef

| Florin_Darastean_1993 a răspuns:

Nu vad solutii pe perioada asa scurta de timp, data viitoare planificate din timp