| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, sunt maritata de 4 ani si nu am ramas gravida inca doctorii imi zic ca am colul uterin foarte mic. Ce sa fac? As vrea un raspuns.

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Mergi la cel mai bine spital si medici de specialitate si fa-ti toate
analizele ecografie teste tot si vezi ce ti sp. nu sta pentru ca timpul trece si sa nu fie prea tirziu., poate iti da un tratament sau altceva bafta

| daii a răspuns:

Nu te baza pe ce zice doar un doctor.Consulta mai multi si asa vei afla raspunsul mai repede si mai corect. Daca iti pui baza doar intr-un doctor, praf te face! stiu din proprie experienta.Succes!

by daiiwinking