| marymaryanne a întrebat:

cryingcrying nu stiu ce sa ma fac.referitor la intrebarea de aseara

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-ai ce face. Iti asumi ce ai facut, suporti efectele si gata. Ce mai e de facut acum. Nu te mai jeli, ca n-ai dreptul. Ai facut o prostie, stai demna si asuma-ti urmarile, nu plange. Ai dreptul sa plangi doar daca esti nedreptatita, daca suferi fara vina.

3 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Vinovata esti tu si trebuie sa-ti asumi raspunderea pentru gafa facuta
alta data ciocu mik si nu mai zici la nimenii nimic
eu am auzit ca cumnata mea face ochii marii la un coleg de munca dar nu am intereseaza,
nu ma bag in viata nimanui, fratelea ales-o, sa se descurce, nu ma bag in familia nimanui
la fel trebuia sa facii si tu, din greseli invata omul
si nu uita un lucru
ei se cearta, ei se impaca si tu ai ramas oaia neagra ca ai vrut sa le strici casnicia

| mariomario a răspuns:

Mie dorrrrrr!

| irina20 a răspuns:

Ti-am citit intrebarea anterioara...mare greseala ai facut.
Incearca sa vorbesti cu ei cere-le scuze, cu timpul tevor ierta. N-am inteles un lucru, logodnicul tau de ce e suparat pe tine? Pt ca nu ai avut secrete fata de el?
Incearca sa stai departe de "cearta" in familie, ei intotdeauna se vor impaca iar tu vei ramane data la o parte>