| DarkShina5566 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu mine.Ma simt foarte rau in ultimul timp,imi doresc un prieten, dar nu prea am curajul sa abordez un baiat.Am mai avut iubiti dar nu a durat mult relatia si nici nu a fost ceva serios.Imi doresc pe cineva aproape si de aceea sunt constienta de faptul ca sunt foarte invidioasa pe prietenele mele(in sensul bun). Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| sousabo a răspuns:

Buna! DarkShina5566, fetele nu prea trebuie sa faca prea multe ca sa abordeze baietii.De cele mai multe ori baietii abordeaza fetele happyDar tu ai fost destul de curajoasa sa vorbesti cu niste necunoscuti despre asta.Asta e de apreciat.Si uite deja ai abordat baieti, aici pe site.Nu fi prea aspra cu tine pentru ca nu ai curaj.E perfect asa cum esti.Totul e perfect asa cum este.O sa vina si timpul cand o sa cunosti pe cineva potrivit tie.Si apoi oricum trebuie sa cantaresti daca acel cineva merita sa fie abordat happyIesi cu prietenele in oras, nu te mai gandi la asta.Si daca esti deschisa cu siguranta ca o sa intalnesti pe cineva.Iti garantez.Iti urez succes.Si nu mai lua lucrurile asa in serios.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Niiiicu a răspuns:

Sa nu mai fi invidioasa, si sa fi mai curajoasa, .....ma poti aborda pe minelaughingwhistling

| Cleopa a răspuns:

Pai daca iti doresti un iubit, fa-ti curaj si impreiteneste-te cu niste baieti, apoi vezi care iti place, care crezi ca e asemanator cu cel dorit de tine si actioneaza, sau de fapt daca iti faci mai multi preiteni de genul masculin poate ca unul dintre ei sa va indragosti el de tine, iar tu nu va trebui decat sa te lasi iubita de el. pup

| DjZen a răspuns:

Pai sa fii curajoasa iar cand vorbesti cu un baiat sa fii sigura pe tine si sa ai incredere in tine ca totul ca decurge normalwinking. Sper ca te-am ajutat

| Loreddana a răspuns:

Mai bine singura, decat cu un barbat gelos si posesiv, care te controleaza 24 din 24 si caruia trebuie sa-i dai raportul unde si cu cine ai fost, in fiecare moment al zilei. Asculta ce iti zic, e mai bine asa. Vei vedea pe parcurs. No boyfriend, no problem.

| ExPeRyMeNt a răspuns:

laughing aha ma pe tine pe tine uite daca vrei ia id meu ady_minato si mai vb ok ca nu vreau sa dau comentariu asa sa vada totilaughingwinking da-mi add

| Marriieee a răspuns:

Paii... Se mai intampla. Singurul lucru care poti sa-l faci e sa astepti.

| xdane15 a răspuns:

Stiu cum te simti, asa am fost si eu. Cauti baiatul dar nul gasesti.Esti nesigura pe ceea ce cauti.Filtreaza.dar nu cu orsicine, Puneti atentia pe cineva si daca esti timida, Mesul e cea mai buna solutie

| rtvtv a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine si sunt baiat nu stiu cum se va rezolva :*