| AhileSemiZeu a întrebat:

Nu stiu cum sa ma comport cu fetele si sa fac sa ma placa. Cinve vrea sa ma ajute sa in comportamentul cu fetele sa imi lase idul va rog frumos.

6 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Este simplu.Nu trebuie să faci nimic.

| Anemona2020 a răspuns:

Hey uite id meu symonr1 daca vrei sa vb

| Genessis a răspuns:

Asta vine de la sine.Tu trebuie sa fii amabil cu ea, sa ii vorbesti pe plac, sa o complimentezi uneori, sa ii deschizi usa, lucruri de genul asta carora fetelor le plac.Nu te mai uita dupa alte fete, pentru ca ea se va simti prost si va crede ca e doar un joc stupid.In rest, fii tu insuti.Bafta!

| AhileSemiZeu explică (pentru Genessis):

Imi lasi te rog frumos idul tau prin mesaj?

| Diiianaa a răspuns:

Trebuie sa le respecti, sa gasesti subiecte de vorba, si cand iti place de o fata, trebuie sa ii atragi mai mult atentia, sa vorbesti mereu cu ea. happy Dar daca iti place de o fata, nu ar trebui sa flirtezi si cu altele ca sa vezi care din ele te place, ci cu una singura! Plus ca trebuie sa aveti si ceva in comun ca sa te placa.
Funda?

| AhileSemiZeu explică (pentru Diiianaa):

Poti sa imi lasi te rog frumos idul tau printr-un mesaj.