| Bianca292006 a întrebat:

Nu știu cum sa zic eu m-am îndrăgostit de o singura fata și practic încă o am în minte dar am încercat sa o uit și am încercat sa cunosc o alta fata ne am împrietenit nu a fost nimic între noi dar am ținut o in brate și am simțit ceva adică în stomac ma tot gândesc la astea! Ce as putea sa fac sa fac sa devina realitate?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa te trezesti la realitate, ca prieteniile intre fete sunt ceva nromal, dar nu si intentiile tale sexuale.
Vezi sa nu te trezesti cu vreun proces de hartuire sexuala!