| Kioby a întrebat:

Nu știu să sărut. Cum ma puteti ajuta în privința asta?

Răspuns Câştigător
| 13november a răspuns:

Toata lumea ti-ar spune ca totul vine de la sine, asa si e, dar sunt cateva tutoriale pe YouTube, bineinteles in engleza. Si depinde si ce sarut.
https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+kiss
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Totul se invata in timp.
Nimeni nu s-a nascut invatat.
Exersand vei invata.
O zi bunahappy

| Mayar a răspuns:

O fi fost ceva problema la nastere... Toti ne-am nascut invatati sa sarutam...
Deci serios?! Iei iei o iubita/iubit se invatati, practic! Ce-i asa greu? Ce-i asa mare filosofie?

| lBroken69 a răspuns:

Esti fat sau baiat? Si totul ar trebui sa vina de la sine.

| Rainmaker a răspuns:

Sal Kioby!
Sarutul nu se poate invata in modul virtual.Incearca si tu sa-ti gasesti o partenera care te-ar putea invata practic. Poti invata si de la televizor, urmarind faze cu saruturi in filmele de dragoste.In fond si la urma urmei nici unul dintre noi nu a fost invatat sa sarute.Este un lucru care vine de la sine ca atunci cand faci sex prima oara.Gena sarutului se mosteneste.Atunci cand vei avea ocazia si cand vei simti nevoia sa saruti, vei vedea ca lucrurile merg de la sine.

| Iuly_Iulia_1998 a răspuns:

Totul vine de la sine