| anonim_4396 a întrebat:

Numele Mihai si Andreea se potrivesc?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da, adevarul e ca si rimeaza un pic! laughing Conteaza daca persoanele Mihai si Andreea se inteleg si se potrivesc..., asta cu daca se potrivesc numele...

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza potrivirea de mune mai conteaza ce va leaga pe voi si cred a o iubire frumoasa asa ca nu mai dati ascultare nebuniilor astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.sunt cele mai urate nume oe care le-am auzit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaa! eu si iubi avem 4 luni smug si ne potrivim ff bine love struck credsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sy pe mine ma cheama mihai si s-ar potrivi 69, 9999 % cu andreea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denis si lory

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai taci din gura aia ca nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt nume romanesti amandoua si se potrivesc destul de bine ca sonoritate dar intr-un cuplu nu conteaza daca se numesc...nu stiu...marian si elisabeta, marian e un nume simplu, pe cand elisabeta e nume pompos.nu conteaza, tot ce e important este sa se inteleaga cei doi si daca se plac, traiasca fericiti pan' la adanci batraneti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihai se cam potriveste cu toate numele de fata, dar mai ales cu Anca... nici cu Andreea nu suna rau... dar oricum nu conteaza daca se potriveste sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea si marco

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine ma cheama Andreea Mihaela,laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fffffffffffffffffffff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am avut un prieten mihai si...si pe mine ma cheama andreea da mi se spune crisii...deci da

| gwen_7422 a răspuns:

Pai eu cred ca nu este vorba de nume. daca cele 2 persoane se plac este bine.Si unu si cu unu fac mereu sex!laughing

| DotzeaM a răspuns:

Da, se potrivesc, dar sunt de acord cu Adina, cred ca nu vei renunta la relatie daca nu s-ar potrivi numele

| miacoluci a răspuns:

Normal ca nu conteza!

| lucas a răspuns:

Intr-o relatie nu conteaza numele... daca persoanele respective se iubesc nu iau in calcul atat potrivirea de nume cat si zodiacul fiecaruia. Uite la mine s-a nimerit de minune si anul acesta sarbatorim 25 ani de casnicie dar nu a contat numele cu toate ca gasesti rar o pereche Lucian si Lucica si nascuti in aceeasi luna.