| roxan2 a întrebat:

O are mai ma iubeste sau ai sunt nu mai cand vrea el? sau ma considera amica lui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dau in bobi, poate aflu si iti spun! fata draga, ce face, cum se poarta cu tine? da-ne detalii daca vrei sa analizam situatia si sa iti dam un raspuns. crezi ca ghicim aici?

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, pai tu chiar nu-ti poti da seama! Nu vezi cum reactioneaza, cum se comporta in afara relatiei voastre, incearca sa ai urmaresti comportamentul si incearca sa vezi ce vrea de fapt de la tine.

Bula
| Bula a răspuns:

Pune-l la incercari! Fii FEMEIE!

| beba a răspuns:

hee heedaca nu te suna sau te suna numai cand are chef de sex nu cred ca te iubeste insa daca ia legatura cu tine indiferent de situatie, numai sa iti spuna sau sa te intrebe cum a fost pentru el ziua, atunci cu siguranta are sentimente pentru tine

carla
| carla a răspuns:

Filosofica intrebare...

cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa mergi urgent la ghicitoare sa-ti dea in boghi daca o''are'' sau nu.

| loricik a răspuns:

Ma daca a fost oada cava foarte frumos intre voi sa sp asa "o iubire mare"eu zic ca te iubeste...si uh vezi ca esti amica lui el nu te vede asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu te iubeste. daca nu vezi asta in ochii lui, sigur nu te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunteti prieteni, ce-ar fi sa te intrebi daca vei mai avea energie la iubire dupa casatorie daca acum vrei sa -ti consumi iubirea.