| LaviniuA a întrebat:

O curiozitate: la ce varsta au tinerii prima relatie in zilele noastre?
Pe vremea mea la 14 ani cam jumatate din clasa avusesera deja.
Vreo 3 fete nu mai erau virgine deja.

S-au schimbat cu ceva lucrurile astazi?

38 răspunsuri:

Boala si chinul sa te manance pe viața drac infect

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru user937483737banned):

Sper sa mori in umilinta

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru user937483737banned):

Sa mori blestemat jigodia draq niciun respect nu merita dracii ca tine

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru user937483737banned):

Sa te blesteme Dumnezeu Iisus Hristos Maica Domnului toti sfinții sa mori prost si cu rușine nici macar boschetarii sa se uite la tine

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru user937483737banned):

Jigodia draq sper sa te blesteme Dumnezeu Iisus Hristos Maica Domnului sa ai probleme de prostata pe viața vedem cu ce te mai mandresti sa să mori infertil ca draci scoti din tine.

| Comentariilaidiotiavortati a răspuns (pentru user937483737banned):

Sper sa mori cu ceea mai mare amaraciune in viata

| user937483737banned a răspuns (pentru Comentariilaidiotiavortati):

Sa vezi ce te iau eu in *** cu toti sfintii ma tii daca te prind.

| user937483737banned a răspuns (pentru Comentariilaidiotiavortati):

Sa ma sugi de pl si pe mine si pe tot neamul