| elle94 a întrebat:

O fata draguta te place, vrei sa fii prieten cu ea si de ce nu sa legi o relatie frumoasa. Cum o faci?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

II dai buna ziua si o intrebi ce mai face!
Restul vine de la sine!

| GPA a răspuns:

Totul incepe de jos, apoi ajungi în vârf.

Mai întâi de toate, discută cu acea fată, deschide subiecte interesante, ascult-o până la capăt. Prima dată se înfiripă o relație de prietenie, apoi când amândoi sunteți sinceri unul față de celălalt, poți să treci chiar tu la următorul pas. Scoate - o in oraș prin mall, eventual la un bar. Beți ceva, gândește-te ce gusturi preferă fata respectivă, sau poți s-o întrebi. După aceea va puteți destinde în parc. Te așezi pe banca și-i spui cat de bine te simți alaturi de ea. Acum depinde cine face primul pas, uneori fetele înaintează, apoi băieții laughing. Ți-am zis, discuta cu ea, cunoasteti-va.