| anonim_4396 a întrebat:

O prietena buna de-ale mele s-a cuplat cu fostul meu iubit. Ma deranjeaza foarte tare ce au facut si nu neaparat pentru ca au facut asta, ci pentru ca s-au ascuns de mine. Ma simt tradata. Vi se pare ca exagerez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pune-te in locul lor. este destul de dificil sa dai o asemenea veste. poate le-a fost frica de reactia ta... si dupa cum ai reactionat, se pare ca te cunosc destul de bine amandoi. daca tu nu mai esti cu el, nimeni nu mai are voie sa fie cu el? nu ti se pare ca esti putin egoista?

4 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

NU cred ca au vrut sa te supere. Poate s-au simtit jenati. Si nu ar trebui sa te deranjeze daca nu mai tii la el.

| 1942 a răspuns:

Daca este un fost iubit, de ce te deranjeaza? Inca il mai iubesti? Nu te-a tradat nimeni daca cuplarea lor a avut loc dupa ce v-ati despartit si nu asta a fost motivul despartirii. Daca s-au cuplat in timp ce tu aveai inca o relatie cu el, gasesteti o alta prietena.

| nikkkoleta a răspuns:

E normal la inceput sa te simti tradata, dar cu timpul ai sa treci peste asta si o sa incepi sa recuperez tot ...nu te preocupa e normal sa te simti asa pupici

| anca_3780 a răspuns:

nu prea exagerezi... a gresit ca a tacut