| anonim_4396 a întrebat:

o sa fiu vreodata cu baiatul pe care il iubesc?

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Ce imi dai ca sa ti zic? ufffff... da zic eu. mai mai

6 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Daca ii marturisesti ce simti pentru el, da, ai o sansa! happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

NU! Cat timp pui intrebari fara sa dai detalii.si de fapt... pui intrebarile de parca noi am fi ghicitori si ti-am prezice viitorul...NU!

| stardeea a răspuns:

asta era si intrebarea mea acum 2 ani nu puteam sa ma atasez de nici un baiat din jurul meu si erau multi care ma placeau ...si intr-o zi l-am gasit

| zuzuliana a răspuns:

Pai pe cine iubesti...happy pai depinde de u totul.adica o parte... daca te intereseaza unul.inceareca sa fi cat imi aranjata si sa te uiti la el...in ochi.arucandui o privire...de dat inteles cati placede el.succes

| LuS[z] a răspuns:

Depinde daca stie sau nu. daca stie despre sentimentele tale. daca stie inceraca sa il convingi ca sunt reale iar daca nu nu mai sta pe ganduri si spune-i!

| cosss a răspuns:

Nu cred/...