| DariaSykes a întrebat:

O sa merg la predeal cu clasa la hotelul unui coleg.

Nu stiu cu cine sa dorm in cmera.

O sa fim 3 in-tro camera.

Fete cu fete si baieti cu baieti.

Cu cine sa stau in camera? (mai jos va descriu fetele)

a) Denisa + Antonia

Denisa e cea mai buna prietena a mea.

Dar tot timpul Antonia se tine dupa noi.

Ea e prietena lui Denisa.

Denisa zice sa dormim si cu ia in camera dar eu nu prea vreau.

Cu ea ( Antonia) va fi pliptisitor.

Denisa zice ca Antonia adoarme repede si vom putea vorbi cat ea doarme.

b) Sonia + Daria

Daria e o foarte buna prietena.

Ea e prietena si cu Sonia.

Sonia vrea sa fie doar ea prietena cu Daria.

Cu ele ar fi amuzant daca am gasi un subiect mai incitant.

Atunci Sonia ar vedea ca ne distram si va vorbi si cu mine.

Cu cine sa stau in camera?

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pai mai da-ne si alte variante, sa avem de unde alege. Ne-ai dat numai doua.

| MasterYoda a răspuns:

Esti incredibil de: 3, 2, 1... PROASTA!

| DariaSykes explică (pentru MasterYoda):

Proasta eu? nici nu ma cunosti. Eu is cea mai tare din scoala mea.

| MasterYoda a răspuns (pentru DariaSykes):

Degeaba! laughing

| Lette a răspuns (pentru DariaSykes):

Ma bucur sa aud asta. Dar cam neglijezi limba romana, dupa cum se vede.„Denisa zice sa dormim si cu ia in camera dar eu nu prea vreau."Asa se scrie? Eu consider ca asta nu e o problema atat de grozava. Sper sa nu te superi.

| deea89 a răspuns:

Vezi daca reusesti sa dormi cu Denisa si Daria. Daca nu....sincera sa fiu poti alege mai degraba pe Denisa si Antonia daca Denisa este o f buna prietena si te intelegi bine si te distrezi.Antonia o sa se sature o data si o data sa stea dupa curu` vostru sau poate poti sa incerci sa te intelegi cu ea cat de cat, poate fii o fata de treaba dar niciodata nu stii daca nu incerci. Cel mai important este sa te duci sa te distrezi, sa te simti bine alaturi de colegi! succes si distractie placuta!

| temugin a răspuns:

laughing stai acasa, sau dormi singura!

| Alion a răspuns:

Nu te mai duce! daca iti pui astfel de probleme esti penibila si se vede ca nu esti iesita in lume, in afara de scoala nu ai alta viata >sad

| rmr12 a răspuns:

Cu denisa si daria

| DariaSykes explică:

Sabin89 ce variante sa va dau?
cu daria si denisa as vrea sa stau dar nu merge asa ca raspundeti la cele doua variante va rog mult din toata inima