| ancootza a întrebat:

O sa se schimbe zodile...eu sunt berbec si daca o se se schimbe o sa fiu pesti...crying!

Răspuns Câştigător
| zuzuliana a răspuns:

Pai nu conteza ce zodie esti... u nu o saty schimbi caracterul tau o sa fi tot de Berbec...NU un peste.

20 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Si? Care-i problema? Tu chiar crezi in prostii?

| unuzero a răspuns:

sweet_girl>mergi si invata!

| ioana08 a răspuns:

Nu cred... dar a mai aparut o zodie noua...am auzit ca de acum in colo copilul care se naste din 2009 ar fi zodia sarpelui...adica nu stiu thinking nu cred c ca sa se schimbe zodiile poate...sa s mai adaugelaughing

| Mo a răspuns:

Asta chiar nu conteaza! daca te-ai nascut sub semnul berbecului...pai berbec esti toata viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt berbec si imi doresc sa raman asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nush...
sunt noua...
cf?
:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu stiu ce este cu schinbarea asta.de ce sa se schinbe zodia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sti berbec.berbec ramaiwinking... zic eu :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii. daca eu sunt taur ce o sa fiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza zodile ci viata asa ca stai linistit.eu sunt zodia taur(sunt fata) si ma placa unu de zodia berbec.(este baiat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma e o prostie nu e adevarat uni chir au nevoi de schimbari daca tu simti ca vrei sa te schimbi fou nai nimic de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt berdec si o devin taur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci da timpu in napoi te nasti cu cateva luni in napoi si esti pesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No sa se schimbe iti garantez eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti nebuni totiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracteru iti ramane la fel si daca se potriveste cu cel de berbec inseamna ca esti berbec si oricum in zodia berbec te-ai nascut

| pgherghinescu a răspuns:

Stai linistita, nu conteaza ce zodie esti, vei ramane tot asa cum esti. Zodile conteaza cel mai putin. big grin

| 1234567890 a răspuns:

Asta nu conteaza! Daca te-ai nascut berbec, berbec ramai!