| anonim_4396 a întrebat:

Oare dupa o luna jumate (timp in care m-a tratat cu indiferenta) prietenul meu mai vrea sa ne impacam? Am vorbit 5 minute la telefon si mi-a spus ca "vorbim", nespunandu-mi clar da sau nu daca vrea.

5 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Important e ce vrei tu!
Si in luna asta de "indiferenta" el pe unde a umblat si ce a facut?
Si nu inteleg,el a facut pe indiferentul o luna iar acum cand da semne ca te-ar vrea inapoi tu gata,ii sari in brate?
O sa iti spun un secret:barbatii se poarta fix cum gandesc si simt! La noi nu exista"indiferenta pentru a o atrage"! La dracu! Nu ne complicam cu lucruri inutile specifice doar voua!
Prin urmare, daca a fost indiferent o luna a facut exact ceea ce a simtit fata de tine:adica nu i-a pasat!
Acum iti cere sa va impacati, nu pentru ca cine stie ce dragoste nebuna l-a apucat ci pentru ca din moment ce pari disponibila, de ce nu? Barbatii sunt porci! Stiu asta pentru ca si eu sunt barbat!

| oanairi a răspuns (pentru justitiarul):

El n-a spus ca vrea sa ne impacam, eu l-am intrebat daca vrea si el mi-a spus ca vorbim in loc sa spuna da sau nu. Parerea mea e ca nu o sa ma mai caute.

| RazzyFUnik a răspuns:

Testaeza-l cu un iubit fals daca e gelos si se ia de el te mai iubeste daca nu... next one
sau pune pe cineva sa vb direct cu el daca nu ai curaj sa o faci tu

| FlorinaOnt a răspuns:

Pai daca ar fi vrut sa se impace cu tine probabil ar fi facut-o mai demult, si nu astepta atat timp sa iti spuna k vrea sa se impace q tine. Sau poate ca ii place de tine cu adv, dar a vrut sa te puna la incercare in perioada asta, sa vada daca tii la el, sh daca ai trecut testul atunci q siguranta vrea sa se impace q tine

| leo987 a răspuns:

Face fite.